Wczoraj w nocy zakończył? próbę samotnego obozowicza dh Krzysztof był? pierwszym który zaliczył? te próbę na nowych zasadach (dostosowanych dla harcerzy poniżej 12 lat).A że była to ostatnia z jego prób na „Chłopca Kraalu”Krzysiek ma największą szansę zostać najmłodszym pełnoprawnym członkiem KRAALu w historii drużyny.Tak trzymaj Krzysiu!!!
ps.dziękuje Tomaszkowi za opieke nad Krzysiem
6 komentarzy “Samotny obozowicz Krzysiek”
no to brawo Krzys .Mi jeszcze 2 sladow brakuje ale widze ze w mojej sytlacji ciezko mi bedzie je zaliczyc
Krzysiu rzÄ?dzi, ale powinni??my siÄ? spotkac na biegu, bo mi (jeszcze/ju??) brakuje jednego ??ladu, ale go mam zamiar zaliczyÄ? w najbli??szy weekend
DziÄ?ki!
Kiedy bieg?
BIEG
Przed12.13.2006r. Tak drh ObIeCyWaL
:p :p
Bieg 27 -28 01 07. TAK