w sobotę odbyło sie spotkanie z morąskim alpinista J.Witkowskim -Witkiem obejrzeliśmy mnóstwo zdjęć z jego wypraw -od Chile po uzbekistan i tadżykistanu. Razem z nami oglądała również 21 BJB i nasi „kubule”-nowi
Możesz również polubić
Przypominam o naszej weekendowej akcji zarobkowej w sklepie Intermarche. Jeśli ktoś się nie zapisał na daną godzinę a chce lub może przyjść […]
Przypadł mi zaszczyt poinformowanie iż zeszłej nocy ślad samotnego obozowicza zaliczyło 3 druhów, Szymon, Damian oraz Paweł. Dodatkowo noc dla własnej przyjemności […]
http://prus.fotosik.pl/albumy/253991.html
2 komentarze “spotkanie z Janem Witkowskim”
szkoda ze mnie nie by??o:(ale w sobote bede hehe super:):)
(-(-_(-_-)_-)-)