w piątek o 17 w mdk
obecność obowiązkowa -sala wielofunkcyjna ,1piętro (to tam gdzie odbywają się sesje rady miejskiej).
Osoby odpowiedzialne za dekorację i przygotowanie stołów prosze o wcześniejsze przybycie.
w piątek o 17 w mdk
obecność obowiązkowa -sala wielofunkcyjna ,1piętro (to tam gdzie odbywają się sesje rady miejskiej).
Osoby odpowiedzialne za dekorację i przygotowanie stołów prosze o wcześniejsze przybycie.
Komentarz do “Wigilia”
BÄ?de na 100%