Uwaga
poszukiwani są chętni na wolontariuszy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co to 😛
kto chce to podpisywać się niżej
Uwaga
poszukiwani są chętni na wolontariuszy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co to 😛
kto chce to podpisywać się niżej
4 komentarze “WOŚP”
PiszÄ? siÄ? na to. Z tego co wiem Bartek te??, ale niech sam podejmie decyzjÄ?.
Sami mamy siÄ? rejestrowaÄ?, czy druh to zrobi „hurtem” ?
za??atwie sprawe „hurtem”
wszystkiego dowiecie sie na zbi??rce w sobote
Kiedy (moze):p
Ja na to idÄ?:)