Jest pomysł? żeby kupić czapki z nadrukiem drużyny typu US ARMY 
koszt około 20 zł, kto jest chętny to kontaktować się ze mną, albo przez gg albo pisać w komentarzu
Jest pomysł? żeby kupić czapki z nadrukiem drużyny typu US ARMY 
koszt około 20 zł, kto jest chętny to kontaktować się ze mną, albo przez gg albo pisać w komentarzu
8 komentarzy “Zakupy”
ja jestem chętny razem z braćmi
ja sie dołożę do czpeczek bo moja się zużywa
dajmy na to zamówienie złożę w niedzielę do chyba do zlotu hufca będzie
ja jestem chÄ?tny . tylko mam pytanie na kiedy te czapki by by??y??
tez biore
składałeś już zamówienie?
w sumie to też byś? bym chętny – rozmawialiśmy na ten temet( tylko, czy ty to uznałeś za chęć kupna ???) 😛
Też chcę
co tymi czapkami? z tego co wiem już logo jest. Vinci wysłałeś już to?? takie słoneczko grzeje a ja bez czapeczki 😉 poszpanowałbym i czapeczką bo mój kubek już w Lactimie znają wszyscy 😀