Dzisiaj nasz drużyna wspierała organizację Dnia Flagi -po raz kolejny rozdawaliśmy biało czerwone wstążki-ok.450 sztuk,pilnowaliśmy ruchu drogowego i asystowaliśmy (czynnie) przy wciąganiu […]
Wszystkim Wam moi Druhowie,waszym Rodzicom, rodzinom życzę spokojnych świąt-ze śniegiem i aktywnym wypoczynkiem na łonie przyrody- a kartka już zapowiada NOWY ROK […]