Te osoby które zostały poinformowane o biegu mają stawić się w najbliższą sobotę 04.08 na dworcu autobusowym nie później niż o godz. 9.30 bo wtedy jest autobus do Jurek, bilet kosztuje 2.30. Proszę wziąć ze sobą 15zł? i być przygotowanym na noc w lesie. Pamiętaj bierz tylko najpotrzebniejsze rzeczy
Kto ma pałatke niech weźmie!!!
Do zobaczenia kubule 😉
5 komentarzy “Bieg na chłopca KRAAL-u”
I proszę być gotowym na dosłownie wszystko 😀
a kto się zalicza do poinormowanych?
Pamietajcie ze o 9:30 jest odjazd kto sie spozni ten traci
przyszli Chłopcy Kraalu 😛 😉
kto zaliczył wymagania na chłopca Kraalu ten jedzie -oczywiście.A kto nim zostanie dowiemy się po biegu-„każdemu wedle wieku” (hehe)