W dniach 10-19 sierpnia na dawnym poligonie odbył? sie zlot z okazji 100-lecia skautingu.Braliśmy w nim udział? jako jedyna reprezentacja naszego miasta -bowiem hufiec Morąg nie miał? swoich przedstawicieli.Było nas 10-„Szakale” ,”Bawoły”,”Lampart”.
Mieliśmy bęben którym rozgrzewaliśmy ludzi prze oficjalnym apelem -stojących w strugach deszczu.Przeżyliśmy ulewę podczas drogi na Mszę Św.Uczestniczyliśmy w wielu spotkaniach i zabawach.Część zdjęć pochodzi z oficjalnej strony zlotu

7 komentarzy “Zlot Harcerstwa Polskiego w Kielcach”
te także mi sie bardzo podobają:)szkoda że zlot tak krótko trwał:(:(
Aż się łezka w oku kręci 🙁 Kraków 2010 let`s go tam też zrobimy show 😀
no kręci się kręci:)Żuczek dobrze gada trzeba podbic Kraków:P:)
gród kraka bedzie nasz 😉
Z powodu technicznych nie pojechaliśmy na Zlot w Kielcach, wszystkie pretensje i skargi proszę kierować do komendanta bo on chciał za dużo kasy żeby zawieźć nas swoim żuczkiem- bez obrazy dla przybocznego. żałujemy że nie pojechaliśmy bo mogło być tak fajnie jak na Grunwaldzie rok temu :)) Pozdrowienia dla wszystkich harcerzy z 45 DH „KRAAL” (szczególnie dla Drużynowego, Bliźniaków, Kuby, Bartka, no i Żuczka) od 21 Morąskiej Turystyczno Krajoznawczej Drużyny Harcerskiej „BJB” Wagabunda. 3-majcie się. Buziaki ;*
Hehe, a mi sie najbardziej podoba to szóste zdjęcie. „Z pieśnią na ustach do boju szli…” Az mi sie lezka zakrecila. Slava
no fajnie by??o szkoda ??e tylko tak kr??tko trwa?? ten zlot:(:(:(Pozdrawiam sÄ?siad??w kt??rzy psuli nam namiot ca??y czas i rzucali szyszki ;P;P;P;P Jak mo??ecie napiszcie na E- MAILA swoje numery gg