Wyjeżdżamy w sobotę o 8 rano do Ostródy, powrót w niedzielę przedpołudniem albo około południa, koszt to 10zł?- transport,1 zł?- nocleg i składki za kwartał? VII-IX
Weźcie dobre kurtki przeciwdeszczowe by nie powtórzyły się Kielce -hehe.
za prezentację drużyny odpowiedzialne są Szakale -Pyton
Komentarz do “Start Hufca -Dzień turystyki”
fajnie by??o:)ciekawe kiedy nastempnym razem przyjedziemy:)oby nied??ugo;p;p