Możesz również polubić
W sobotę, tj. jutro zbiórka odbędzie się o godzinie 16.30 w harcówce.
Chciałbym podziękować wszystkim którzy dzisiaj podczas finału WOŚP pomagali stawiać tipi( Damian i Oskar) i je rozkładać Paweł i Krzysiek),oraz oczywiście tym […]
Jest pomysł? żeby kupić czapki z nadrukiem drużyny typu US ARMY koszt około 20 zł, kto jest chętny to kontaktować się ze […]
Oto przed wami kilka zdjęć z biegu -wyniki sa znane