Tak było 20 lat temu 1 maja 1988
Tak ,Tak Tak -to już jutro 11 listopada 20 lat minie od powstania drużyny,przeszliśmy zamiecie i burze,zmiany komendantek i komendantów,zmiany hufców i drużynowych ale CIĄGLE JESTEŚMY:). Dziś nie świętujemy ale działamy -przygotowania do festiwalu,zbiórka naborowa







9 komentarzy “20 Lat minęło jak jeden dzień….”
to żadnej zbiórki nie ma?
Wszystkiego najlepszego dla waszej ca??ej dru??yny, mi??o ??e tak d??ugo ju?? dzia??acie :D:D:D ??yczymy wam przede wszystkim, aby??cie przez kolejne 20 lat i jeszcze wiÄ?cej byli, dzia??ali i pomagali ;)) 3-majcie siÄ? ch??opaki, pozdrawiamy ;D;D;D
ah duma mnie rozpiera kiedy mysle ze jestem w 45-tej zycze nam wytrwa??osci i jeszcze d??ugiego dzia??ania:):)pozdro
czekamy na zdjęcia ze spotkania w harcówce 😀
oto i fotki hehe-ubaw po pachy
noo 🙂 pompa hehe dobre foty, normalnie elita 🙂
Zdjęcia świetne:D To z minami jest najlepsze;)
no fajne fajne foty:)tylko brakuje rasiów;p;p
Zdjęcie jeszcze pod starą harcówką Hufca Morąg ;p