Piękna pogoda,śpiewające ptaki (skowronki) i jeden groźny (kania ruda) oraz z zajęcia z rozpoznawania drzew i budowa stosów ogniskowych.Ale przedtem tworzenie szkiców marszowych.Tyle wykonały dziś Kubule pod wodzą Pumbosiego-pozdrowienia dla chorych i zapracowanych
a oto fotki w dalszej częsci wpisu






5 komentarzy “zbiórka na górce Bogaczewskiej”
A my też w piątek mieliśmy zajęcia ze stosów ogniskowych i zbiórką w terenie 😀
my mamy zawsze zbiórki w lesie pozdrowienia dla 4DH
Wiemy wiemy że zawsze w terenie macie zbiórki ale my też tak zaczynamy 😀 Pozdrowienia dla wszystkich chłopaków z 45 DH i druha drużynowego 😉
Kurde zabrakło tam przybocznego na tej zbióreczce ale mam nadzieje że to nadrobimy bo w tym Olsztynie to tragedia z tymi lasami, nie ma to jak nasz 🙂
Żużic trzeba wyskoczyc bo to nie ma rady 😀 memory 5 i lecimy:)