W sobotę 14.11 rozegrano grę terenową.
Ibuta rywalizowały w konkurencjach:”Odbijania zakładników”(strzelanie z łuku), wzywania pomocy sygnałami dymnymi, samarytanki, „przechodzeniem przez pole minowe”, gotowania wody na czas no i tradycyjnie wyścigu z czasem i przestrzenią. Dodatkowo ibuta mogły sie zmierzyć w pojedynkach :wiedzy o historii,drużynie ,leśnej,węzłów,pieśni obrzędowych
WYGRAŁO IBUTO „ORŁÓW” wygrywając z ibutem „Bawołów” w dogrywce „papier -kamień- nożyce”
Sędziowali wędrownicy z ibuta „Szakali”(Bartek, Mateusz ) i drużynowy
Specjalne podziękowania dla Bartka z bractwa pruskiego za łuki i tarczę
Fotki w galerii.
Vinci: albo tu [nggallery id=16]