W opracowaniu jest nowy wygląd strony, za kilka dni może nastąpi zmiana wyglądu. Postępy można oglądać pod tym adresem. Czekam na wasze komentarze.
Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na internetową kampanię wartą moim zdaniem uwagi, która nazywa się „Tiry na tory”. Jest to petycja , a więc można się podpisać pod akcją, zapraszam do zapoznania się z akcją tutaj.
Komentarz do “Nowy wygląd”
Ogólnie jest ok, ale nie podoba mi się tło, zbyt jaskrawe jak dla mnie. Oraz czerwone linki połączone z tym tłem 😛 Taka jest moja opinia 😛
W. Pumba