W dniu 8.04 nasza drużyna pod komendą Pumby wspierała akcje sprzątania miasta.Całość zorganizował morąski „EKO-GŁOS”-my pełniliśmy funkcje koordynatorów.A opiekowaliśmy się 15 grupami ze szkół i stowarzyszeń. Zebrano 1680 kilogramów odpadów!
Fotki w galerii!