Mam prośbę o wsparcie głosowaniem internetowym Przedszkola nr 2 (tak, tak, tam chodzi moja córka:)-jeśli zajmą wysokie miejsce to wybudują im plac zabaw z prawdziwego zdarzenia ( a nie takie powyginane rurki jak teraz ). Głosować można klikając link :
Na razie mają 9 miejsce ale każdy głos się liczy-może kiedyś ktoś z Was będzie miał dziecko w tym przedszkolu:)
3 komentarze “Poprzyjcie przedszkolaków !”
Vinci uczyń coś by ten link był aktywny-bo ja zapomniałem jak to zrobić
zrobione
dzięki i pewnie dzięki Wam już 7miejsce 🙂 głosujcie głosujcie!