Przypadł mi zaszczyt poinformowanie iż zeszłej nocy ślad samotnego obozowicza zaliczyło 3 druhów, Szymon, Damian oraz Paweł. Dodatkowo noc dla własnej przyjemności spędził jeszcze druh Krzysztof. Druhom gratuluję, ta noc na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem!
W rozwinięciu jeszcze czekają poranne zdjęcie.
7 komentarzy “Samotny obozowicz”
Mogłem jeszcze wspomnieć że to ostatni ślad Pawła, a więc jeszcze większe gratulacje!
Zapomniałeś o szczególnych podziękowaniach dla 'opiekuna’ ;P
skąd ta ironia?
Och, to nie ironia po prostu zrobiłeś kawał dobrej roboty-wszyscy zaliczyli ślad, a ja miałem w końcu „wolną”sobotę.Dzięki
A teraz reszta do roboty;)
gratuluje wszystkim:D już niedługo w ibucie orły będzie 4 Chłopców Kraalu:D
dokładnie, gdyby nie Bartek to prawdopodobnie chłopacy nie mieli by szansy na zaliczenie:)