Zbiórka została przesunięta na godzinę 16.00 (spotykamy się jak zawsze pod kinem) , zajęcia odbędą się w terenie, więc proszę się przygotować.
Zbiórka została przesunięta na godzinę 16.00 (spotykamy się jak zawsze pod kinem) , zajęcia odbędą się w terenie, więc proszę się przygotować.
Komentarz do “Sobotnia zbiórka (31.03)”
Zajęcia fajnie to brzmi 😉