Bartek „Vinci” i Krzyś w ramach zdobywania pagonu wędrowniczego zrobili sobie wycieczkę do Olsztyna -pieszo! Udowodnili tym wyczynem, że wędrowanie nie jest im obce-jak przystało na wędrowników zrobili to w czasie krótszym niż 12 godzin. Po dojściu na miejsce poprowadzili z marszu zajęcia dla harcerzy hufca Morąg.
Kto następny podjąć się wyczynu!
Komentarz do “Pagon wędrowniczy-zdobyty!!!”
Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za warsztaty- zuchom się podobało 🙂