W sobotę na zbiórce zbierane będą zaległe składki harcerskie za II kwartał,proszę o poważne potraktowanie mojej prośby.Można przynosić też pieniądze na czapki 20 zł. Zajęcia będą w terenie-przygotujcie swoje zajęcia ze Zlotu!W końcu my się pobawimy:)
Kto ma zdjęcia ze zlotu (oprócz Bartka)