W ubiegłym roku druhowie, którzy uczestniczyli we Mszy Świętej dla harcerzy w Elblągu mieli również okazję zgłosić się do wakacyjnej akcji sms-owej pt. „SMS od Boga”.
W tym roku organizatorzy akcji (= Klerycki Krąg Akademicki „Gutta”) postanowili ją wznowić.
Dlatego też – jako Przewodniczący tego Kręgu, a zarazem członek Kraalu – zachęcam Was, Druhowie, do wysłania swoich zgłoszeń:)
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj.
Zachęcam również do odwiedzenia i polubienia nas na Facebooku: Klerycki Krąg Akademicki „Gutta”
Pozdrawiam,
kleryk Jakub