22 sierpnia (środa) o godzinie 16.00 ZBIÓRKA OBOWIĄZKOWA dla wszystkich, którzy zgłosili chęć wyjazdu na zlot Westerplatte.
Na zbiórkę weźcie 30 zł wpisowego i numer PESEL.
Chętni na wyjazd, którzy nie mogą być na jutrzejszej zbiórce muszą podać swój PESEL telefonicznie, tym samym potwierdzając swoją chęć wyjazdu.
Komentarz do “XVII Zlot Wsterplatte”
Miło też by było jakbyście przekazali pieniądzę przez kogoś jak nie możecie być