Ci, którzy stęsknili się za drużyną z radością zawiadamiam o zbiórce w poniedziałek 3 września, o godzinie 17.00. Będą koszulki ” Naryjski Młyn” i czapki.Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny -obecność obowiązkowa!!!
Zwłaszcza że,w sobotę wyjeżdżamy do Ostródy.