W dniu11.08 2010 w lesie złożyli Przyrzeczenie Harcerskie druhowie:Krystian, Damian, Szymon, Bartek. Ceremonie poprzedziła tradycyjna wigilja-czas samotnej zadumy by podjąć właściwą decyzje.Powodzenia we wspinaczce na „Górę Poznania”!!! Czuwaj!
Przyrzeczenia
4 wpisy
Wyruszamy pieszo 31 lipca o godzinie 16 spod MDK nalezy zabrać odpowiednie ubranie na pogodę, obowiązkowo kompletny letni mundur, 5zł? na opłatę za nocleg oraz jedzenie na kolację i śniadanie.dodatkowo notatniki,śpiewniki,karimaty do spania i śpiwory lub koce.Uwaga przy ładnej pogodzie śpimy przy ognisku-przy kiepskiej w pałatkach i zadaszeniach improwizowanych. Przydział? […]
Dziś około 21 przyrzeczenie złożył? Michał „Pumbossi” Myśliwczyk. Wszystkiego najlepszego na harcerskim szlaku życia. Z błękitem nieba.
dziś w nocy w Ostródzie nad jeziorem Kajkowskim Maciek Fic złożył Przyrzeczenie Harcerskie-miej zawsze błękitne niebo nad sobą-pyton