W piątek o 16.30 zbiórka przed kinem ..zabrać jak najmniej rzeczy. Ale na pewno kompletne umundurowanie, buty na zmianę i bochenek chleba … wracamy w niedzielę . Jeśli ktoś będzie miał za ciężki plecak to sam jest sobie winien:) ps.w środę ibuto Bawołów i część Orłów o 14.30 spotyka się […]
Zloty
4 wpisy
W tym roku zamiast pieszo popłyneliśmy kajakami po rzece Drwęcy. Potem na deptaku nad jeziorem pokazywaliśmy rozpalanie ognia krzesiwem oraz rozpoznawanie ptaków – ale najpierw trzeba było je odnaleźć hehe . Poniżej link do fotografii ze zlotu http://prus.fotosik.pl/albumy/285172.html
Howk w związku z wyjazdem na zlot hufca który jest w Durągu podaje autobusy które nas interesuja. Autobus wyjeżdżający z Morąga i jadacy przez Ruś w sobote jest z głównego dworca o 8.00, z pomorskiej wiadomo kilka min później. Jeśi tamten jest za wcześnie proponuje autobus jadący przez Miłomłyn oraz […]